Horeogrāfe, dejotāja, pedagogs
Sertificēta Fitnesa trenere
Maģistra grāds dejas pedagoģijā
 

Latino Deju nodarbībā apgūsim dažādus latino deju stilu pamatsoļus, veidosim nelielas deju kombinācijas un baudīsim mūziku!

PAR MANI
Esmu māksliniece, aizrautīga dejotāja, pedagogs un horeogrāfe. Vairākus gadus esmu strādājusi un pasniegusi Eiropā un Amerikā, filmējusies kino un reklāmās. Kā horeogrāfe esmu piedalījusies dažādos projektos televīzijā un teātrī. Kopš bērnības esmu trenējusies basketbolā, un sports ir mana dzīves neiazvietojama sastāvdaļa, tādēļ veiksmīgi savienoju dejas ar sportu, strādājot arī fitness industrijā.
Dejoju dažādus deju stilus – Latīņamerikas dejas, Argentīnas tango, afro, džezu, moderno, laikmetīgo deju, house, hip-hop utt. Patstāvīgi turpinu sevi pilnveidot, apmeklējot dažādus deju kursus, seminārus, meistarklases un konferences.

IZGLĪTĪBA
Esmu absolvējusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju, profesionālās augstākās izglītības programmu „Deju un ritmikas skolotājs”, ieguvusi profesionālo bakalaura grādu izglītībā un deju un ritmikas skolotāja kvalifikāciju un maģistra grādu “Dejas pedagoģijā”. Pusgadu padziļināti mācījos laikmetīgo deju Tallinas Universitātē horeogrāfijas nodaļā. Esmu sertificēta Fitnesa trenere.