Privātuma politika


NEREĢISTRĒTIEM LIETOTĀJIEM

Mājas lapā izmantotās sīkdatnes

Mājaslapā www.fitnesa-seminari.lv tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija TIKAI un VIENĪGI mājas lapas funkcionalitātes nodrošināšanai. Tās tiek izmantotas tikai, lai uzlabotu jūsu apmeklējumu mājas lapā un padarītu to ērti lietojamu. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par jums un nepiedāvā mums iespēju ar jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no jūsu datora.

 • Mēs neievācam informāciju par jūsu datoru un interneta lapas apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūs datora adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu.) 
 • Mēs neievācam nekādu informāciju analītiskos nolūkos un neizmantojam nekādas trešās puses analītiskus instrumentus
 • Mēs neatļaujam trešām pusēm izmantot nekādus izsekošanas rīkus

REĢISTRĒTIEM LIETOTĀJIEM

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā SIA «Fitnesa Semināri» izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrēšanās procesā vai Pakalpojuma izmantošanas laikā. Gadījumos, kad SIA «Fitnesa Semināri» lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai.

Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Jūs piekrītat reģistrēšanās procesā un Pakalpojuma izmantošanas laikā sniegto datu apstrādei.

Personas dati

Mēs varam ievākt, uzglabāt un izmantot sekojošus personas datus:

 • Informāciju par jūsu datoru un interneta lapas apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūs datora adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu.) 
 • Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Jums un SIA «Fitnesa Semināri» (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem.) 
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties Pakalpojumam - vārds, uzvārds, personas kods, epasts, tālrunis.
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat ar mērķi, lai pieteiktos SIA «Fitnesa Semināri» izsūtītiem jaunumiem par Pakalpojumu, vai saņemtu ziņojumus par dalību semināros.
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs mums vēlaties nosūtīt vai brīvprātīgi nododat. 
 • Personas dati tiek glabāti saskaņā ar normatīvajiem aktiem un ne ilgāk kā nepieciešams personas datu apstrādes nolūkam.

Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:

 • Izgatavotu un nosūtītu Sertifikātu/apliecību par dalību seminārā;
 • Nosūtītu Jums informāciju, paziņojumus, rēķinus un saņemtu maksājumus; 
 • Nosūtītu Jums ziņu vēstuli (newsletter) un citus marketinga ziņojumus;
 • Atsauktos uz Jūsu vaicājumiem vai sūdzībām

Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu (ja tāda no Jums ir pieprasīta, un esat to sniedzis) savu personīgo datu vākšanai, apstrādāšanai un izmantošanai. SIA «Fitnesa Semināri» izvērtēs jūsu prasības atbilstoši savām tiesiskajām interesēm. Ja personas dati vairs nav nepieciešami iepriekš noteiktajiem apstrādes mērķiem, tie tiks dzēsti.

SIA «Fitnesa Semināri» ir atbildīgs par un apstrādā personu datus ar līdzekļiem, kuriem jānovērš personu datu ļaunprvātīga izmantošana, neatļauta atklāšana, izmainīšana.

Fotografēšana un filmēšana SIA "Fitnesa Semināri" organizētajos pasākumos

Ievērojot Vispārīgās datu aizsardzības regulas nosacījumus, informējam, ka SIA "Fitnesa Semināri" organizētajos Semināros un citos publiskajos pasākumos tiks veikta fotografēšana un filmēšana, lai nodrošinātu Semināra pārraidi ZOOM platformā, glabāšanu video arhīvā tālākai izmantošanai un popularizētu SIA "Fitnesa Semināri" organizētos pasākumus.

SIA "Fitnesa Semināri", izvēloties, kādu informāciju publicēt, vienmēr cenšas nodrošināt, ka ar publikācijām netiek aizskartas personas tiesības un brīvības, līdz ar to mēs centīsimies pēc iespējas mazāk publiskot bildes, kurās apmeklētājus var tieši identificēt. Ja apmeklējat Semināru un nevēlaties, lai jūs fotografē/filmē, lūdzam mūs iepriekš par to informēt, lai mēs varam izvērtēt situāciju, ņemot vērā jūsu vēlmes. Vienlaikus mēs apzināmies, ka mums nav zināmi visi fakti un apstākļi par iespējamo ietekmi, tāpēc, lai nodrošinātu godprātīgu datu apstrādi, jebkurai personai, izmantojot norādīto kontaktinformāciju, ir iespējams vērsties pie mums.

Ja nevēlaties, lai fotogrāfija ar jūsu attēlu būtu publiskota, jūs varat vērsties pie mums ar lūgumu dzēst savu attēlu, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi “Personas datu aizsardzība” un norādot attēlu, kuru vēlaties dzēst. Mēs izvērtēsim katru gadījumu un iespēju robežās centīsimies ievērot jūsu vēlmes. Vēlamies vērst jūsu uzmanību, ka mums nav pienākuma dzēst attēlus, kuros Jūs nav iespējams tieši identificēt.

SIA "Fitnesa Semināri" uzglabās iegūtos fotoattēlus un videoierakstus līdz tiesiskās intereses nodrošināšanas brīdim. Informāciju, kura iegūta SIA "Fitnesa Semināri" rīkoto publisko pasākumu laikā, izmanto SIA "Fitnesa Semināri" publiskā tēla un atpazīstamības veidošanai, Semināru video arhīva veidošanai un tiešsaistes apmācību izveidošanai, tādēļ attiecīgā informācija var tikt glabāta patstāvīgi, ja vien tā vairs nav izmantojama mērķa sasniegšanai.

Pieprasījumu izskatīšanas kārtība

Saņemot jūsu pieprasījumu izsniegt  personas datus vai īstenot citas tiesības, SIA "Fitnesa Semināri" būs jāpārliecinās par jūsu identitāti, līdz ar to pieprasījumam ir jābūt rakstveida formā vai tādā formā, kas saskaņā ar normatīvajiem aktiem var tikt uzskatīta par rakstveida formu, piemēram, elektroniskais dokuments, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, un ir norādīti visi normatīvajos aktos noteiktie personas identificējošie kritēji, piemēram, vārds, uzvārds, datums, personas paraksts.

Saņemot pieprasījumu par jebkādu jūsu tiesību īstenošanu un veiksmīgi izpildot iepriekš norādīto pārbaudes procedūru (nosakot klienta identitāti), SIA "Fitnesa Semināri" apņemas nekavējoties, taču jebkurā gadījumā ne vēlāk kā viena mēneša laikā no klienta pieprasījuma saņemšanas un pārbaudes procedūras pabeigšanas dienas sniegt informāciju par darbībām, kuras esam veikuši saskaņā ar jūsu pieprasījumu.

Citi

Šī privātuma politika laiku pa laikam var tikt izmainīta. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.fitnesa-seminari.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas.

Ja Jums ir kādi jautājumi par www.fitnesa-seminari.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..